Gwarantujemy pełną poufność

Zapewniamy całkowitą poufność powierzanych nam informacji
(na życzenie klienta możemy podpisać umowę z klauzulą poufności).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak pracujemy?

Pierwszy etap to redakcja.

Redakcja to tak zwane pierwsze czytanie. Na tym etapie sprawdzamy błędy ortograficzne, gramatyczne, stylistyczne oraz merytoryczne, weryfikujemy pojęcia i daty, czyli tak naprawdę poprawiamy wszelkie możliwe błędy. Jednocześnie dbamy o spójność, przejrzystość i logikę tekstu oraz jego estetyczny wygląd. Redakcja połączona z korektą pozwala wyeliminować większość błędów.
Drugi etap to korekta.

Korekta to drugie czytanie wcześniej zredagowanego tekstu. Ponownie sprawdzamy cały tekst. Jeśli jest on po składzie, to usuwamy również błędy techniczne (sieroty, bękarty i wdowy), sprawdzamy opisy pod zdjęciami i rysunkami.

Twoje korzyści?

Korekta to nie tylko uwolnienie Twoich tekstów od błędów, to również wywołanie pożądanej reakcji Twoich klientów i czytelników poprzez odpowiedni dobór słów i zwrotów. 

Dla Ciebie najważniejszym bonusem jest oszczędność czasu, a tej korzyści nie da się wycenić.

„Wiele słów to wiele

możliwości nieporozumień”  

     – William James  

 

 

 

 

kontakt@korektytekstu.pl

telefon: +48 506 97 33 22

Szanowni Państwo, w trakcie pracy nasz telefon często jest wyciszony. W takiej sytuacji prosimy o wysłanie krótkiej wiadomości SMS, na pewno oddzwonimy. Dziękujemy za wyrozumiałość, nasza praca wymaga pełnego skupienia :)

Zapraszamy na nasze profile:

Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu realizacji Twojego wniosku, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie Polityka prywatności.